senior veiligheidsadviseur

 • Industriële Veiligheid
 • ervaren
 • Onbepaalde tijd
 • Apeldoorn, Hengelo of Boxmeer
 • HBO / WO

Reageren kan uiterlijk tot zondag 10 juni 12:00u.

Functie Omschrijving

Met het oog op onze huidige groei en gewenste verdere ontwikkeling zijn wij voor ons team Industriële Veiligheid op zoek naar een:

Senior veiligheidsadviseur

Ons team is informeel en gericht op persoonlijke en inhoudelijke ontwikkeling. In deze functie ga je zelfstandig en in teamverband aan de slag met:

 • Je eigen ontwikkeling, opleiding, kennisdeling en mogelijkheid tot coaching
 • De verdere interne ontwikkeling en uitbouw van het vakgebied en het team Industriële Veiligheid
 • Inzet van je kennis en kunde bij opdrachtgevers op industriële locaties
 • Risicobeoordelingsprojecten op het gebied van proces-, explosie-, machine- en arbeidsveiligheid van machines, apparaten, productielijnen en procesinstallaties, zowel bij nieuw- en ombouw als tijdens beheer, gebruik en onderhoud.
 • De uitvoering van projecten t.a.v. het beoordelen, ontwerpen, verifiëren en valideren van veiligheidsbesturingen voor de machinebouw en de procesindustrie op basis van de PL- en/of SIL-systematiek.
 • Opzetten en begeleiden van trainingsprogramma’s toegespitst op Industriële veiligheid.
 • Coaching van collega’s (met een meer junior achtergrond).
 • Het doen van risicobeoordelingen volgens machinerichtlijn.
 • Opstellen van EVD rapportage volgens ATEX richtlijn.
 • Schrijven van advies- en veiligheidsrapporten.
 • Mede opstellen, uitbrengen en opvolgen van offertes.
 • Verrichten van metingen en inspecties zoals audits.

Wat bieden we?

Wij bieden je zekerheid, zodat jij je carrière in beweging kunt brengen én houden. Dat doen we door je een vaste baan te bieden met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Daarbij horen onder andere de mogelijkheid tot het rijden van een leaseauto en het bijkopen van adv-dagen, een goed pensioen en korting op je sportabonnement. Onze actieve personeelsvereniging versterkt de sfeer binnen TCPM.  

Daarnaast investeren we graag samen met jou in je persoonlijke ontwikkeling. Wij bieden een goede studieregeling, hebben zelf interne opleidingen ontwikkeld en bieden jou de kans om door te groeien. Kennis die je deelt, blijft in beweging en groeit!

Functie Eisen

Als senior veiligheidsadviseur  beschik je over een afgeronde (elektro)technische opleiding op minimaal hbo-niveau in combinatie met minimaal 5 jaar relevante werkervaring op bovengenoemde aandachtsgebieden in een industriële omgeving. Europese richtlijnen en internationale normen, zoals EN-ISO 12100, EN-IEC 60204-1, EN-IEC 61511, EN-IEC 62061, EN-ISO 13849, hebben voor je geen geheimen en je bent in staat deze op een pragmatische manier toe te passen voor en bij onze klanten. Daarnaast heb je kennis van aantoonbare kennis van relevante wet- en regelgeving zoals CE-markering, machine-, arbeidsmiddelen en arbo-richtlijnen en normen zoals ISO 12100 EN 60204-1 en Nederlandse praktijkrichtlijn 7910. Je werkt landelijk en woont bij voorkeur centraal in Nederland. 

Voor deze functie is het van belang dat je, naast een brede interesse in techniek,

 • in staat bent efficiënt onderscheid te maken tussen detail- en hoofdzaken;
 • beschikt over een sterk analytisch denkvermogen en oplossingsgericht werkt;
 • dienstverlenend, gestructureerd en zelfstandig kunt werken en open staat voor veranderingen en verbeteringen;
 • affiniteit hebt met commerciële werkzaamheden die bij een adviseur horen;
 • zowel de Nederlandse als de Engelse taal in woord en geschrift beheerst;
 • beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden in woord en geschrift;
 • MVK of HVK gecertificeerd is een pré (of bereid deze te behalen).

Ook wanneer je niet aan alle aspecten van het gewenste profiel voldoet, zien we je reactie graag tegemoet.

Informatie

Heb je nog vragen naar aanleiding van de vacature voor senior veiligheidsadviseur of wens je informatie over de sollicitatieprocedure? Neem dan contact op met Peter Roggema, recruiter TCPM Ingenieurs & Adviseurs, +31 (0)88 220 15 03 of +31 (0)6 57 53 92 15.

Ben jij ervan overtuigd dat de vacature senior veiligheidsadviseur echt iets voor jou is en dat jij in ons team past? Solliciteer dan direct via onderstaande button.

www.tcpm.nl/werken-bij-tcpm


Bedrijfsomschrijving

TCPM Ingenieurs & Adviseurs houdt jouw kennis in beweging!

TCPM is een onafhankelijk ingenieurs- en adviesbureau dat zaken graag in beweging brengt en houdt. Niet alleen bij onze klanten, maar ook bij onze medewerkers. Beweging ontstaat nooit vanzelf.

Om jouw carrière in beweging te zetten, heb je kennis en gedrevenheid nodig. Maar ook een stabiele omgeving waar je gestimuleerd wordt in je ontplooiing. TCPM biedt al meer dan 25 jaar precies dát aan onze medewerkers; een vaste baan, fijne collega's en de mogelijkheid om jezelf verder te ontwikkelen terwijl je werkt aan interessante projecten bij onze industriële opdrachtgevers. Ook je collega's -zo'n 200 in totaal, verdeeld over 5 vestigingen in Nederland- delen graag hun kennis met je.

Onze opdrachtgevers bevinden zich in de marktsegmenten Capital Goods, Food, Pharma, Energy, Marine & Offshore. Wij ondersteunen hen op het gebied van machinebouw, industriële automatisering, industriële veiligheid en projectmanagement.

Onze aanpak voor groei

TCPM is een onafhankelijk ingenieurs- en adviesbureau met ruim 200 medewerkers en 5 vestigingen in Nederland. We groeien al meer dan 25 jaar, samen met onze klanten. Die kennen we dan ook door en door. 

Ook groeien? Wij helpen u met complete en integrale oplossingen voor uw industriële omgeving. We maken industriële bedrijven beter door strategisch meedenken te koppelen aan een slimme en praktische aanpak. Onze combinatie van engineering, industriële veiligheid en projectmanagement is daarbij de sleutel.

Contact

Hoofdkantoor TCPM

Boogschutterstraat 40
7324 BA Apeldoorn

T. +31 (0)88 220 14 00
E. tcpm@tcpm.nl 

Bekijk alle vestigingen

© 2018 TCPM. All Rights Reserved. Designed By MarkT-DEsign

Zoeken