senior projectmanager

 • Project management
 • ervaren
 • Onbepaalde tijd
 • Landelijk
 • HBO / WO

Reageren kan uiterlijk tot zondag 16 december 12:00u.

Functie Omschrijving

Met het oog op onze huidige groei en gewenste verdere ontwikkeling zijn wij voor ons team Projectmanagement op zoek naar een:

Senior projectmanager

Ons team is informeel en gericht op persoonlijke en inhoudelijke ontwikkeling

Je voert projecten uit voor verschillende industriële opdrachtgevers in de diverse marktsegmenten. Het zijn opdrachten van verschillende aard, van realisatie van grotere klantspecifieke contracten tot management van investeringsprojecten.

De werkzaamheden bestaan uit:

 • Managen van multidisciplinaire projecten bij onze (externe) opdrachtgevers
 • Leiden van nationale- en internationale externe projectteams (soms meerdere projecten tegelijkertijd, al dan niet bij verschillende opdrachtgevers)
 • Uitvoeren van alle benodigde managementactiviteiten om een gegarandeerd optimum in resultaat, kwaliteit, budget en doorlooptijd te realiseren
 • Rapportage van projectvoortgang (aan de opdrachtgever alsook aan interne leidinggevende)
 • Inbreng bij het uitbouwen van het relatienetwerk van de afdeling Project Management en TCPM totaal.

Wat bieden we?

Wij bieden je zekerheid, zodat jij je carrière in beweging kunt brengen én houden. Dat doen we door je een vaste baan te bieden met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Daarbij horen onder andere de mogelijkheid tot het rijden van een leaseauto en het bijkopen van adv-dagen, een goed pensioen en korting op je sportabonnement. Onze actieve personeelsvereniging versterkt de sfeer binnen TCPM.  

Daarnaast investeren we graag samen met jou in je persoonlijke ontwikkeling. Wij bieden een goede studieregeling, hebben zelf interne opleidingen ontwikkeld en bieden jou de kans om door te groeien. Kennis die je deelt, blijft in beweging en groeit!

Functie Eisen

 • Afgeronde technische en/of bedrijfskundige opleiding op hbo of academisch niveau
 • Minimaal 8 jaar aantoonbare ervaring op het gebied van het managen van projecten in een geavanceerde industriële omgeving
 • Als projectmanager tenminste IPMA B of C en/of PMI gecertificeerd, en/of Prince2 Praktitioner afgerond, danwel bereid dit traject te doorlopen
 • Bij voorkeur woonachtig in centraal Nederland

Informatie

Heb je nog vragen naar aanleiding van de vacature voor senior projectmanager of wens je informatie over de sollicitatieprocedure? Neem dan contact op met Peter Roggema, recruiter TCPM Ingenieurs & Adviseurs, +31 (0)88 220 15 03 of +31 (0)6 57 53 92 15.

Ben jij ervan overtuigd dat de vacature senior projectmanager echt iets voor jou is en dat jij in ons team past? Solliciteer dan direct via onderstaande button.

https://www.tcpm.nl/werken-bij-tcpm

Bedrijfsomschrijving

Groei mee met jouw talent

WE LOVE ENGINEERING!

TCPM is een onafhankelijk ingenieurs- en adviesbureau met ruim 200 medewerkers en 5 vestigingen in Nederland. We groeien al meer dan 25 jaar, samen met onze (internationale) klanten in de industrie. Denk hierbij aan de marktsegmenten Capital Goods, Food, Pharma, Energy en Marine & Offshore. 

Als ingenieurs en adviseurs vinden wij ons vak gewoon het mooiste dat er is. Daarom blijven we ons dag in dag uit ontwikkelen in onze expertises engineering (in-house & on-site), industriële veiligheid en projectmanagement. Groei jij mee?

Over ons

TCPM is een onafhankelijk ingenieurs- en adviesbureau dat voornamelijk actief is in de industrie. Ben jij een startende of juist héél ervaren engineer of adviseur die op zoek is naar een nieuwe uitdaging? De kans is groot dat je die bij TCPM vindt! Kijk rustig rond op deze website óf kijk direct even of jouw droomfunctie bij onze vacatures staat.

Contact

Hoofdkantoor TCPM

Boogschutterstraat 40
7324 BA Apeldoorn

T. +31 (0)88 220 14 00
E. tcpm@tcpm.nl 

Bekijk alle vestigingen

© 2018 TCPM. All Rights Reserved. Designed By MarkT-DEsign

Zoeken