projectmanager - ON HOLD

 • Project management
 • ervaren
 • Onbepaalde tijd
 • Landelijk
 • HBO / WO

Reageren kan uiterlijk tot donderdag 27 augustus 12:00u.

Wat ga je doen bij TCPM?

Met het oog op onze huidige groei en gewenste verdere ontwikkeling zijn wij voor ons team Projectmanagement op zoek naar een:

Projectmanager

Ons team is informeel en gericht op persoonlijke en inhoudelijke ontwikkeling

Je voert projecten uit voor verschillende industriële opdrachtgevers in de diverse marktsegmenten. Het zijn opdrachten van verschillende aard, van realisatie van grotere klantspecifieke contracten tot management van investeringsprojecten. 

De werkzaamheden bestaan uit:

 • Managen van multidisciplinaire projecten bij onze (externe) opdrachtgevers
 • Uitvoeren van alle benodigde managementactiviteiten om een gegarandeerd optimum in resultaat, kwaliteit, budget en doorlooptijd te realiseren
 • Rapportage van projectvoortgang (aan de opdrachtgever alsook aan interne leidinggevende)
 • Inbreng bij het uitbouwen van het relatienetwerk van de afdeling Project Management en TCPM totaal.

Wat bieden we jou?

Jouw vak is het mooiste wat er is. Dus wil je je blijven ontwikkelen. Dat snappen we bij TCPM. Daarom krijg je bij ons volop mogelijkheden om te groeien. Door interne en externe trainingen bijvoorbeeld. Maar ook door opleidingen, learning on the job of tijdens speciale bijeenkomsten waar collega's hun kennis met je delen.

Hoever je daarin wilt gaan? Dat bepaal je zelf. We leggen het samen vast in jouw persoonlijke plan. En even voor de duidelijkheid: we zijn geen detacheerder! Wij gaan voor een vast dienstverband, zodat jij zekerheid hebt. Maar doordat je op veel verschillende projecten werkt, intern en extern, heb je alle mogelijkheid om ervaring en kennis te vergaren. Daar horen natuurlijk ook goede arbeidsvoorwaarden bij, zoals een persoonlijk ontwikkelingsplan, een goede pensioenregeling en bij veel functies, een auto van de zaak.

Wanneer ben jij de ideale kandidaat?

 • Afgeronde technische en/of bedrijfskundige opleiding op HBO of Academisch niveau
 • Minimaal 3 jaar aantoonbare ervaring op het gebied van het managen van projecten in een geavanceerde industriële omgeving
 • Als projectmanager tenminste IPMA B of C gecertificeerd en/of Prince2 Praktitioner afgerond, danwel bereid dit traject te doorlopen
 • Bij voorkeur woonachtig in centraal Nederland

Mocht je (ruime) ervaring hebben als projectleider en ervaring met het managen van industriële projecten dan nodigen we je ook van harte uit te solliciteren.

Bij wie moet je zijn voor meer informatie?

Heb je nog vragen naar aanleiding van de vacature voor senior projectmanager voor Midden-Nederland of wens je informatie over de sollicitatieprocedure? Neem dan contact op met Kars Velting, recruiter TCPM Ingenieurs & Adviseurs, +31 (0)88 220 15 03 of +31 (0)6 57 53 92 15.

Ben jij ervan overtuigd dat de vacature projectmanager voor Centraal-Nederland echt iets voor jou is en dat jij in ons team past? Solliciteer dan direct via onderstaande button.

Waar staat TCPM voor?

We love engineering

TCPM is een onafhankelijk ingenieurs- en adviesbureau met ruim 200 medewerkers en 5 vestigingen in Nederland. We groeien al meer dan 25 jaar, samen met onze (internationale) klanten in Capital Goods, Food, Pharma, Energy en Marine & Offshore. We kennen onze klanten dan ook door en door en helpen hen met complete en integrale oplossingen voor industriële omgevingen. Onze combinatie van engineering, veiligheid en projectmanagement is daarbij de sleutel. En we zijn niet snel tevreden. Kan het net iets beter, sterker, handiger of slimmer? Dan gaan we ervoor!

Over ons

TCPM is een onafhankelijk ingenieurs- en adviesbureau dat voornamelijk actief is in de industrie. Ben jij een startende of juist héél ervaren engineer of adviseur die op zoek is naar een nieuwe uitdaging? De kans is groot dat je die bij TCPM vindt! Kijk rustig rond op deze website óf kijk direct even of jouw droomfunctie bij onze vacatures staat.

Contact

Hoofdkantoor TCPM

Boogschutterstraat 40
7324 BA Apeldoorn

T. +31 (0)88 220 14 00
E. tcpm@tcpm.nl 

Bekijk alle vestigingen

© 2018 TCPM. All Rights Reserved. Designed By MarkT-DEsign

Zoeken