senior veiligheidsadviseur

 • Industriële Veiligheid
 • ervaren
 • Onbepaalde tijd
 • Apeldoorn, Hengelo of Boxmeer
 • HBO / WO

Reageren kan uiterlijk tot woensdag 07 juli 12:00u.

Wat ga je doen bij TCPM?

Met het oog op onze huidige groei en gewenste verdere ontwikkeling zijn wij voor ons team Industriële Veiligheid op zoek naar een:

Senior veiligheidsadviseur

Ons team is informeel en gericht op persoonlijke en inhoudelijke ontwikkeling. In deze functie ga je zelfstandig en in teamverband aan de slag met:

 • Je eigen ontwikkeling, opleiding, kennisdeling en mogelijkheid tot coaching
 • De verdere interne ontwikkeling en uitbouw van het vakgebied en het team Industriële Veiligheid
 • Inzet van je kennis en kunde bij opdrachtgevers op industriële locaties
 • Risicobeoordelingsprojecten op het gebied van proces-, explosie-, machine- en arbeidsveiligheid van machines, apparaten, productielijnen en procesinstallaties, zowel bij nieuw- en ombouw als tijdens beheer, gebruik en onderhoud.
 • De uitvoering van projecten t.a.v. het beoordelen, ontwerpen, verifiëren en valideren van veiligheidsbesturingen voor de machinebouw en de procesindustrie op basis van de PL- en/of SIL-systematiek.
 • Opzetten en begeleiden van trainingsprogramma’s toegespitst op Industriële veiligheid.
 • Coaching van collega’s (met een meer junior achtergrond).
 • Het doen van risicobeoordelingen volgens machinerichtlijn.
 • Opstellen van EVD rapportage volgens ATEX richtlijn.
 • Schrijven van advies- en veiligheidsrapporten.
 • Mede opstellen, uitbrengen en opvolgen van offertes.
 • Verrichten van metingen en inspecties zoals audits.

Wat bieden we jou?

Jouw vak is het mooiste wat er is. Dus wil je je blijven ontwikkelen. Dat snappen we bij TCPM. Daarom krijg je bij ons volop mogelijkheden om te groeien. Door interne en externe trainingen bijvoorbeeld. Maar ook door opleidingen, learning on the job of tijdens speciale bijeenkomsten waar collega's hun kennis met je delen.

Hoever je daarin wilt gaan? Dat bepaal je zelf. We leggen het samen vast in jouw persoonlijke plan. En even voor de duidelijkheid: we zijn geen detacheerder! Wij gaan voor een vast dienstverband, zodat jij zekerheid hebt. Maar doordat je op veel verschillende projecten werkt, intern en extern, heb je alle mogelijkheid om ervaring en kennis te vergaren. Daar horen natuurlijk ook goede arbeidsvoorwaarden bij, zoals een persoonlijk ontwikkelingsplan, een goede pensioenregeling en bij veel functies, een auto van de zaak.

Wanneer ben jij de ideale kandidaat?

Als senior veiligheidsadviseur  beschik je over een afgeronde (elektro)technische opleiding op minimaal hbo-niveau in combinatie met minimaal 5 jaar relevante werkervaring op bovengenoemde aandachtsgebieden in een industriële omgeving. Europese richtlijnen en internationale normen, zoals EN-ISO 12100, EN-IEC 60204-1, EN-IEC 61511, EN-IEC 62061, EN-ISO 13849, hebben voor je geen geheimen en je bent in staat deze op een pragmatische manier toe te passen voor en bij onze klanten. Daarnaast heb je kennis van aantoonbare kennis van relevante wet- en regelgeving zoals CE-markering, machine-, arbeidsmiddelen en arbo-richtlijnen en normen zoals ISO 12100 EN 60204-1 en Nederlandse praktijkrichtlijn 7910. Je werkt landelijk en woont bij voorkeur centraal in Nederland. 

Voor deze functie is het van belang dat je, naast een brede interesse in techniek,

 • in staat bent efficiënt onderscheid te maken tussen detail- en hoofdzaken;
 • beschikt over een sterk analytisch denkvermogen en oplossingsgericht werkt;
 • dienstverlenend, gestructureerd en zelfstandig kunt werken en open staat voor veranderingen en verbeteringen;
 • affiniteit hebt met commerciële werkzaamheden die bij een adviseur horen;
 • zowel de Nederlandse als de Engelse taal in woord en geschrift beheerst;
 • beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden in woord en geschrift;
 • MVK of HVK gecertificeerd is een pré (of bereid deze te behalen).

Ook wanneer je niet aan alle aspecten van het gewenste profiel voldoet, zien we je reactie graag tegemoet.

Bij wie moet je zijn voor meer informatie?

Heb je nog vragen naar aanleiding van de vacature voor senior veiligheidsadviseur of wens je informatie over de sollicitatieprocedure? Neem dan contact op met Petra Hansen, recruiter TCPM Ingenieurs & Adviseurs, +31 (0)88 220 15 02 of +31 (0)6 51 35 18 33.

Ben jij ervan overtuigd dat de vacature senior veiligheidsadviseur echt iets voor jou is en dat jij in ons team past? Solliciteer dan direct via onderstaande button.

Waar staat TCPM voor?

We love engineering

TCPM is een onafhankelijk ingenieurs- en adviesbureau met ruim 200 medewerkers en 5 vestigingen in Nederland. We groeien al meer dan 30 jaar, samen met onze (internationale) klanten in Capital Goods, Food, Pharma, Energy en Marine & Offshore. We kennen onze klanten dan ook door en door en helpen hen met complete en integrale oplossingen voor industriële omgevingen. Onze combinatie van engineering, veiligheid en projectmanagement is daarbij de sleutel. En we zijn niet snel tevreden. Kan het net iets beter, sterker, handiger of slimmer? Dan gaan we ervoor!

Over ons

TCPM is een onafhankelijk ingenieurs- en adviesbureau dat voornamelijk actief is in de industrie. Ben jij een startende of juist héél ervaren engineer of adviseur die op zoek is naar een nieuwe uitdaging? De kans is groot dat je die bij TCPM vindt! Kijk rustig rond op deze website óf kijk direct even of jouw droomfunctie bij onze vacatures staat.

Contact

Hoofdkantoor TCPM

Boogschutterstraat 40
7324 BA Apeldoorn

T. +31 (0)88 220 14 00
E. tcpm@tcpm.nl 

Bekijk alle kantoren

© 2018 TCPM. All Rights Reserved. Designed By MarkT-DEsign

Zoeken