senior adviseur industriële veiligheid (explosieveiligheid)

 • Industriële Veiligheid
 • ervaren
 • Onbepaalde tijd
 • Apeldoorn, Hengelo of Boxmeer
 • WO / HBO

Reageren kan uiterlijk tot woensdag 07 juli 12:00u.

Wat ga je doen bij TCPM?

Met het oog op onze huidige groei en gewenste verdere ontwikkeling zijn wij voor ons team Industriële Veiligheid op zoek naar een:

Senior adviseur industriële veiligheid (met name op het gebied van Explosieveiligheid). Als senior adviseur industriële veiligheid bij TCPM voer je projecten of interim opdrachten uit voor verschillende industriële opdrachtgevers.

De werkzaamheden bestaan onder andere uit:

 • Opstellen van het Explosieveiligheidsdocument
 • Opstellen van organisatorische en technische maatregelen ter beheersing van explosierisico’s
 • Controleren van de geschiktheid van de apparatuur en installaties in explosiegevaarlijke gebieden middels uitvoeren van risicoanalyses
 • Het geven van trainingen/ toolboxen bij opdrachtgevers
 • Mede opstellen, uitbrengen en opvolgen van offertes
 • Ondersteunen van fabrikanten bij het op de markt brengen van ATEX apparatuur
 • Ondersteunen van het veiligheidsbewustzijn in de bedrijven

Wat bieden we jou?

Jouw vak is het mooiste wat er is. Dus wil je je blijven ontwikkelen. Dat snappen we bij TCPM. Daarom krijg je bij ons volop mogelijkheden om te groeien. Door interne en externe trainingen bijvoorbeeld. Maar ook door opleidingen, learning on the job of tijdens speciale bijeenkomsten waar collega's hun kennis met je delen.

Hoever je daarin wilt gaan? Dat bepaal je zelf. We leggen het samen vast in jouw persoonlijke plan. En even voor de duidelijkheid: we zijn geen detacheerder! Wij gaan voor een vast dienstverband, zodat jij zekerheid hebt. Maar doordat je op veel verschillende projecten werkt, intern en extern, heb je alle mogelijkheid om ervaring en kennis te vergaren. Daar horen natuurlijk ook goede arbeidsvoorwaarden bij, zoals een persoonlijk ontwikkelingsplan, een goede pensioenregeling en bij veel functies, een auto van de zaak.

Wanneer ben jij de ideale kandidaat?

Ons team is informeel en gericht op persoonlijke en inhoudelijke ontwikkeling.

Een benadering vanuit je bestaande netwerk en die van TCPM moet leiden tot interessante opdrachten. Ook bieden we mogelijkheden om vakinhoudelijk te kunnen door te groeien.

FUNCTIE EISEN

 • Hbo- of wo-werk- en denkniveau, met bij voorkeur een technische opleiding richting elektrotechniek
 • Aantoonbare ervaring en expertise hebben van Explosieveiligheid
 • Kennis hebben van de huidige wet- en regelgeving op het gebied van Explosieveiligheid (ATEX 153, ATEX 114, NPR 7910)
 • Kennis van relevante normen op het gebied van Explosieveiligheid. (IEC 60079 serie)
 • Ervaring met het uitvoeren van risicoanalyses
 • Minimaal 5 jaar werkervaring binnen een industriële omgeving
 • Goede communicatieve en sociale vaardigheden
 • Analytisch vermogen
 • HVK gecertificeerd is een pré 
 • Kennis van chemie is een pré
 • Aanvullende kennis op het gebied van machineveiligheid betreft kennis van CE-markering, machine-, arbeidsmiddelen en arbo-richtlijnen en normen zoals ISO 12100 EN 60204-1 is een pré
 • Bij voorkeur woonachtig in centraal Nederland
 • Goede communicatieve en sociale vaardigheden

Kandidaten met ruime technische ervaring en affiniteit met Industriële Veiligheid nodigen we ook van harte uit om te solliciteren. Ook wanneer je niet aan alle aspecten van het gewenste profiel voldoet, zien we je reactie graag tegemoet.

Bij wie moet je zijn voor meer informatie?

Heb je nog vragen naar aanleiding van de vacature voor senior veiligheidsadviseur of wens je informatie over de sollicitatieprocedure? Neem dan contact op met Petra Hansen, recruiter TCPM Ingenieurs & Adviseurs, +31 (0)88 220 15 02 of +31 (0)6 51 35 18 33.

Ben jij ervan overtuigd dat de vacature senior veiligheidsadviseur echt iets voor jou is en dat jij in ons team past? Solliciteer dan direct via onderstaande button.

Waar staat TCPM voor?

We love engineering

TCPM is een onafhankelijk ingenieurs- en adviesbureau met ruim 200 medewerkers en 5 vestigingen in Nederland. We groeien al meer dan 30 jaar, samen met onze (internationale) klanten in Capital Goods, Food, Pharma, Energy en Marine & Offshore. We kennen onze klanten dan ook door en door en helpen hen met complete en integrale oplossingen voor industriële omgevingen. Onze combinatie van engineering, veiligheid en projectmanagement is daarbij de sleutel. En we zijn niet snel tevreden. Kan het net iets beter, sterker, handiger of slimmer? Dan gaan we ervoor!

Over ons

TCPM is een onafhankelijk ingenieurs- en adviesbureau dat voornamelijk actief is in de industrie. Ben jij een startende of juist héél ervaren engineer of adviseur die op zoek is naar een nieuwe uitdaging? De kans is groot dat je die bij TCPM vindt! Kijk rustig rond op deze website óf kijk direct even of jouw droomfunctie bij onze vacatures staat.

Contact

Hoofdkantoor TCPM

Boogschutterstraat 40
7324 BA Apeldoorn

T. +31 (0)88 220 14 00
E. tcpm@tcpm.nl 

Bekijk alle kantoren

© 2018 TCPM. All Rights Reserved. Designed By MarkT-DEsign

Zoeken